Müşteri Memnuniyeti

Evden Eve Nakliyat Sözleşmesinde Eşya Hasar Durumları Nasıl Belirtilmeli?

Evden eve nakliyat sözleşmesinde öncelikle eşya hasar durumlarında ödeme şartları açık bir şekilde belirtilmiş olması gerekmektedir. Bakırköy evden eve nakliyat olarak sözleşme hükümlerine göre eşyalar hasar görmesi durumunda taşınma fiyatı üzerinden düşülerek ödemenin yapılacağı maddesi koyulmaktadır. Bu sayede eşya sigortasına gerek kalmadan gerekli zararlar kolaylıkla karşılanmaktadır. Bakırköy nakliyat aynı zamanda sözleşmede belirtilen zaman içinde teslimat yapılamadığında eşya sahiplerine her gecikme günü için geri ödeme yapılması sözü verilerek taşıma ücretinden düşülmektedir.

Sözleşme hükümlerinde paketleme esasları belirtilerek istenmeyen durum ortaya çıktığında eşya sahipleri olarak müdahale edilebilmelidir.

Ayrıca evden eve nakliyat sözleşmesine araç modeli, rengi, plakası ve şoför adı yazılarak imza altına alınmalıdır.

Bakırköy Evden Eve Nakliyat Araç Yüklemesini Nasıl Yapar?

Bakırköy evden ve nakliyat araç yüklemelerini yaparken istifleme elemanları kullanmaktadır. Bu elemanlar eşyaları aralarında boşluk kalmayacak şekilde yerleştirerek uzun yola ve engebeli yol şartlarına en iyi şekilde hazırlamaktadır. Bakırköy evden eve nakliyat bu esaslar doğrultusunda özellikle sözleşmede belirtilecek olan eğer araçlarda boşluk kalırsa kesinlikle yoldan başka eşya yüklenmemesi yönünde olacaktır. Bakırköy evden eve nakliyat bu tür durumlar için özellikle araçların yüklemesi bittiğinde eşya sahiplerine kontrol ettirerek araçların kapaklarını mühürlemektedir. Ayrıca fotoğraflanan mühürler tekrar eşya sahiplerinin onayı ile açılmaktadır. Eşyalar araçlara yüklendiğinde arka kısımlarda kalan boşluklar özel destek malzemeleri ile desteklenerek eşyalar sıkıştırılmaktadır. Böylelikle aracın arka kısmına kayma önlenmektedir.

Bakırköy Evden Eve Nakliyat Taşınan Eşyaları Nasıl Teslim Eder?

Bakırköy evden eve nakliyat işini tam yapan bir taşımacılık şirketi olarak yeni taşındığınız evinizi kullanıma hazır halde teslim etmektedir. Mobilyaların kurulumundan, elektrik malzemelerinin ve ampullerin takılması, elektronik eşyaların kurulumu, perdelerin takılması, beyaz eşyaların kurulumu tek elden yapılarak ayrıca servis veya usta bulmanıza gerek kalmadan her husus ayrıntılı bir şekilde elden geçirilerek son müşteri onayı ile teslim edilmektedir. Yerdeki halılar dâhil olmak üzere serilerek yaşam alanınız eskisinden daha güzel bir şekilde sizlere teslim edilmektedir. Özellikle beyaz eşyaların çalışma kontrolleri yapılarak çıkabilecek sıkıntılar önceden kontrol edilerek tedbir alınmaktadır.