Bakırköy Nakliyat Hakkımızda

Bakırköy Evden Eve Nakliyat Sözleşme Esasları Nelerdir?

Bakırköy evden eve nakliyat sözleşme esasları nelerdir? Ev taşımak insanlar açısından çok zahmetli bir iş durumunda iken günümüzde en iyi evden eve nakliyat firmaları sayesinde zahmet olmaktan çıkmış durumdadır. Bakırköy evden eve nakliyat ev eşyalarınızı en kolay bir şekilde en kısa sürede yeni yaşam alanınıza naklini yaparak sizlere rahat bir nefes almanız için bol miktarda zaman bırakmaktadır. Evden ve nakliyat aşamasında en önemli hususlardan olan sözleşme hem ev eşyası sahiplerini hem de evden eve nakliyat firmaları açısından fayda sağlamaktadır. Evden eve nakliye sözleşmesi hükümleri olarak belirtilen maddeler her iki tarafında sorumluluğunu açık bir şekilde belirterek sonradan çıkacak sorunların önüne geçmektedir.

 

Evden Eve Nakliyat Sözleşmesinde Bulunması Zorunlu Maddeler Nelerdir?

  • Öncelikle sözleşme yapılmadan eşya taşımacılık firması ile anlaşma sağlanmış sayılmamalıdır. Bakırköy evden eve nakliyat olarak biz kesinlikle sözleşme yapmadan ev ve ofis taşımacılığı işlemlerini başlatamamaktayız.
  • Sözleşme hazırlanırken evden ve nakliyat firması adı ve eşya sahibinin adı açık bir şekilde belirtilmelidir.
  • Eşyanın teslim alınacağı adres açık ve anlaşılır bir şekilde bina ismi ve kaçıcı kat olduğu belirtilmiş bir şekilde yazılmalıdır.
  • Taşıma işlemine başlanacak tarih ve ön anlaşmada kesinleşmiş olan taşıma fiyatı rakam ve yazı ile açık bir şekilde belirtilmelidir.
  • Eşyanın teslim edileceği adres ve bina adının yanında taşınacak kat burada açık bir şekilde yazılmalıdır.